Home / Ümraniye Vaillant Servisi / Vaillant İstiklal

Vaillant İstiklal

Vaillant İstiklal Servisi

Ümraniye Vaillant Servisi Vaillant Ümranie Servisiİstiklal vaillant servisi vaillant marka bakım onarım ve teknik servis hizmetini büyük bir titizlikle yürütmektedir. İstiklal vaillant servisi servis işlemlerini müşteri temsilcileri aracılığı ile başlatır. Müşteri temsilcilerimiz ilk önce kaydınız alır ve mobil servis araçlarımızın durumunu kontrol eder.

Yetişme durumu var ise aynı gün içine randevu alınır. Aynı gün içerisinde yetişme şansı yok ise bir sonraki güne randevu verilir. Teknisyen arkadaşlarımız gelmeden önce sizleri arayarak müsait olup olmadıkları teyit edilir ve ardından servise çıkılır. Gelen teknisyenler cihazın önce genel komponitlerine bakarak eksiklik olup olmadığı kontrol edilir.

Ardından müşterimizin şikayetine bakılır ve arıza tespit edilir. Tespit edilen arıza müşteriye bilgi verilir ve ne gerekiyorsa o aktarılır. Cihazın bakım ve onarım işlemleri eğer gidilen yerde yapılma durumu var ise orda yapılır. Vaillant servisi İstiklal nın tüm semlerine servis hizmetini götürmektedir. İstiklal ile beraber çevre ilçelerede vaillant markasının servis hizmetliğini sağlamaktadır.

Yapılan işçilik ve değişen parçalar 1 yıl garantilidir. Vaillant servisi İstiklalnın dışında bazı ilçelerede servis hizmeti yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zamanda ön plan tuttuğumuzu belirtmek isteriz. Vaillant servisi İstiklalnın tüm ilçelerinde servis ağını büyütmeyi amaçlamıştır. Vaillant teknik servisi olarak bizler güven vermenin yanı sıra saygıyıda ön planda tutmaktayız. İstiklal vaillant servisi denildiğinde her an servis hizmeti için burdayız. Bizlere günün 7/24 saatinde ulaşabilirsiniz.Vaillant teknik servisi arızaları ve kodları sürekli güncel tutmaktadır.Vaillant teknik servisi İstiklal vaillant servisi olarak kaliteli servis için biz buradayız…

Vaillant teknik servisi olarak tüm bölgeler mobil araçlarla servis hizmeti verilemektedir. Vaillant servisi diye arama yapmanıza hiç gerek yok bir telefon kadar size yakınız. Teknisyenlerin nasıl bir yol izlediğini görüceksiniz. GÜVENİLİR bir İstiklal Vaillant kombi servisi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

[Toplam: 1 Average: 5]
Call Now Button0216 639 14 24