Home / Seçimi

Seçimi

Vaillant Kombi Secimi

             Tüm kombiler gibi günümüzdede vaillant kombiler bireysel (kişisel) kullanım amacı ile üretilmiş cihazlardır merkezi kullanım amacı ile ters orantılıdırlar ve daha ekonomiktirler kullanmakta olduğunuz vailalnt  kombiler sizin kullanım amacına göre kapasitesine göre evinizin yalıtımına göre evinizin yüz ölcümüne göre sınıflandıra biliriz.

Almak sitediğiniz Vaillant Kombi seçerken dikkat edebiliceginiz husular

1)      Öncelikle evinizin yüz ölçümü metre karesi

2)     ikinci olarak evinizin yalıtımı ısı kaybı söz konusu mu?

( Hızlı şekilde ısı kaybediyormu)

3)     Günaş alıyor mu kuzey cephe mi güney cephemi?

4)     Evinize giren ışık ( ğüneş alıyormu)

5)     Pencerelerinizin durumu PVC mi? Ahşap mı?

6)     Kullanılan sıcak su klanlımı için boylerli mi? boylersiz mi?

         Kombi secerken bu gibi secenekleri göz ününde bulundurarak secim yapmalısnız.

         Almak istediğiniz vaillant kombiler doğalgaz ve LPG ile çalışabilen, hem ısınma ihtiyacı ve hemde sıcak kullanım suyu ihtiyacını karşılayabilen cihazlardır, bu sebeple herhangi bir ayrı şofbene ihtiyaç duyulmayan kombi cihazlardır.

          Ülkemizde bilindiği ğibi kombi kelimesi ingilizceden dilimize geçmiştir. İngilizcede kombi ( Combi , Combined  “Birleşik”  ) anlamına gelmektedir.

          Seciceğiniz vaillant kombi cihazıları 17kw 20kw kapasiteden başlayarak 100kw kapasiteye kadar tek bir cihazda toplanabilmektedir.  100kw ve üzeri kapasitelerde yeni nesil kaskad denilen bircok vaillant kombinin yanyana bağlanarakta çalışabilmesi mümkündür.  Bu nedenle ısıtabileceği alanı sınırlamak doğru olmaz.  60m2 den başlayarak 30.000m2 ve üzerine kadar kombi cihazları ile merkezi ısıtma sistemleri kurmak mümkün olmaktadır.

           Satın alıcagınız vaillant kombi hafif ve küçük boyutlara sahiptir, Kolaylıkla taşınabilir duvara asılabilir sık görünümlü cihazlardır.

          Yeni nesil vaillant kombi cihazları sessizdir ve montajları çok kolaydır.

          Başta Vaillant kombiler olmak üzeere tüm kombiler kullanıcısına bağımsız ısınma konforu yaşatır.

         Yeni nesil kaskad bağlantılarda tüm kombiler ciddi tasarruf sağlamaktadır.

Vaillant Kombiler 3 guruba ayrılırlar.

1 – İlk olarak bacalı Vaillant Kombiler eski nesil cihazlardır( Çoğu gaz dağıtım şirketi tarafından istenmeyen cihazlardır )
2 – ikinci olarak yeni nesilde diye bilicegimiz günümüzde en yaygın olan tam Hermetik Vaillant  Kombiler ( Standart üretimde olan kombilerdir )
3 – üçüncü olarak söyliyebilicegimiz yeni nesil yoğuşmalı cihazlar. Vaillant  Yoğuşmalı Kombiler.

        Yeni teknoloji ürünü olan vaillant kombileri tam elektronik ateşleme sistemine sahiptir.  Dolayısıyla Vaillant kombi ayarı bir kez yapıldıktan sonra ek bir ayara gerek kalmaz ve çok kolay kullanım sunmaktadırla..

        Yeni nesil vaillant kombileri elektronik teknolojisininde beraber gelişimi ile mikro işlemcili yapıya sahiptirler.

       Ümraniye Vaillant Serçimi, Ümraniye Vaillant Kombi Satışı, Ümraniye Kombi Baiyi, Ümraniye Kombi Satıcısı, Ümraniye Kombi Bakımı, Ümraniye kombi Teknik Servisi

Call Now Button0216 639 14 24