Home / Kart Tamiri

Kart Tamiri

Vaillant Kombi Kart Tamiri

–          Vaillant kombiler teknik bilgi ve tecrübe gerektiren bir cihazdır lütfen evinizde kullanmakta olduğunuz vaillant kombilerinize kesinlikle kendiniz müdahalede bulunmayın!

–           Vaillant kombilerinizin voltaj yükselmesi ve düşmesine bağlı arıza yapan vaillant kombi kartlarınızı firmamız tamir ediyor aynı gün içerisinde size teknik destek sağlıya bilmektedir..

–           Elektironik kombi kartları milli servet değerindeki bu vaillant kombi kartları yüksek rakamlarla değişmektedir.

–          Arızalı vaillant kombi kartın yerine takılan yeni karta servisler 1 yıl garanti vermekte fakat faiş yüksek değerindeki bu kartlar sizlerin bütçesini sarsmakta.

–          Firmamız vaillant markalı kombi kart tamiri vaillant kombi servis hizmeti sağlamaktadır..

–          Üstelik yeni alacağınız kartın garanti süresi ile bizim tarafımından tamir (REVİZYON) edilen vaillant kombi kartlarınızın garanti süresi aynıdır. Firmamız tarafından tamir edilen kombi kartlarınız 1 yıl süre ile garanti altındadır.

–          Vailalnt kombi kart tamiri icn firmamıza Türkiye’nin her bölgesinden arızalı kart gelmekte ve 24 saat içerisinde tamir yapılarak tamir garanti belgesi ile birlikte müşterilerimize geri yönlendiriilmektedir.

–           kombi kart tamiri için firmamızda vaillant pro plus baymak bakxi luna-baymak eco-3-baymak luna- baymak enerji-baymak brodje-alarko-ferroli-eca-baykan-ariston-kombi kart tamiri yapılmaktadır.

 

Kombi Elektronik Kartı Nedir?

–           Vaillant kombilerinizin ön paneli içerisinde bulunan ve vaillant kombinizin çalışma sistemine kumanda eden elektronik işlemcilerden oluşan (kit) elektironik kart bulunmaktadır. Bu kart üzerindeki elektronik devreler voltaş artış azalış nedenleri ve zamanlar aşınır ve değerlerini kaybeder.

–           Vaikkant kombi lerinize voltajların sürekli inip çıkması da buna çok büyük etkilemektedir..

–          Kombi elektronik kart üzerinde bulunan bilgisayar programlı işlemciler,dirençler,entegreler ve röleler sürekli devrede olduğundan en küçük voltaj düşmesi ve yükselmesi kart üzerinde tahribat oluşturur.

 

Kombi elektronik Kartı Tamirinde Hangi İşlemler Uygulanır?

–          Arızalı elektronik kart üzerindeki tüm elektronik komponentler (direnç, kondansatör, diyot, transistör, tristör, triyak, mosfet, entegreler vb.) V/I komponent test cihazı ile devre üzerinde tek tek V/I (Akım/Gerilim) eğrilerinin takibi ile test edilir. Gerekirse arızalı olduğundan şüphe edilen komponent sağlam komponent ile karşılaştırılarak arızalı olup olmadığı kesin olarak tespit edilir. Ayrıca devre üzerinde sağlamlığına tam olarak tespit edilemeyen komponentler vakumlu sökme havyaları ile devreden sökülerek devre dışında test edilir.

–           Vaillant kombinizdeki kart arıza yaptığında tamir yaptırmanız daha mantıklıdır.

–          Yeni bir vaillant kombi kartı faiş fiyatlarda olduğundan bütçenizi de etkileyecektir.

–          Arızalı vaillant kombi kartın tamir ettirdiğinizde yani karttan hiç bir farkı olmayacağı gibi uygun fiyata size mal olacaktır.

–          Vaillant kombi kart tamir fiyatları kartın arızasına göre değişmektedir.

–          firmamız vaillant kombi elektronik kart tamirine 1 yıl süre ile garanti vermektedir

–           Sizlerde evinize gelen servislerinizin kart tamiri yapmaları durumunda garanti isteyin.

–          Arızalı vaillant kombi kartınıza ne işlemlerin uygulandığına dair bir belge alın.

–           Vaillant kombi kombi kartınızın arıza yapmaması için ne gibi önlemler alınır:

–           Kombinizi montaj kurallarına uygun kombi montajı yapılmalı.

–           Vaillant kombiye gelen elektrik hattı evinizdeki elektrik dağılım ğoatinden alınmalı ve sadece kombiye ait bir bağlantı olmalıdır.

–          Bulaşık maknisı, termosifon, kurutme makinesı, buzdolabı, çamaşır makinası,elektrikli fırın gibi yüksek elektrik akımı çeken cihazların elektrik bağlantı prizlerinden kombiye elektrik hattı ayrı tutulmalıdır.

–           Evinizde cok sık voltaj düşmesi yada voltaj yükselmesi oluyorsa vaillant kombinize özel regülatörler taktırın.

              Ümraniye Vaillant Kombi Kart Tamiri | Ümraniye kombi Kart Tamiri | Ümraniye Vaillant Kart Tamiri | Vaillant Kombi Kartı Tamiri

Call Now Button0216 639 14 24